Úvod > Informace - rodinný kemp

Informace - rodinný kemp

Kdy?  30.6. - 6. července 2019

Pro koho?

Rodiny s dětmi, náhradní rodiny, pěstouny, babičky, dědečky s vnoučaty, děti a mládež od 7 do 18 let a dospělé jednotlivce bez omezení věku.

Kde a co?

V rozsáhlém areálu Školy v přírodě v Prostřední Bečvě jsme pro děti a rodiče s dětmi a náhradní rodiče připravili pobyt, kde rodiče mají možnost vzdělávání v angličtině, výchově a ve zbývajícím čase spoustu možností zapojit se do programu kempu Tenkrát na Západě. Angličtina pro zájemce bude probíhat v dopoledních hodinách. Lektorkou bude opět Charity Dušíková. 

Ubytování?

Ubytování v budově, výuka ve vedlejší budově v několika klubovnách. Areál v blízkosti Rožnova p/R a řeky Bečvy, kde je možnost širokého vyžití pro všechny generace. V blízkém Hutisku-Solanci zrekonstruované koupaliště, nádherná zákoutí k procházkám.

Program?

Program kempu bude přizpůsoben dětem a rodičům s dětmi s ohledem na jejich věk a zájmy. Spoustu her, aktivit, soutěží pro zájmce, zpěv, legrace na téma Tenkrát na Západě. Možnost výběru celé řady dobrovolných workshopů (sport, ruční práce, fotografování, semináře pro rodiče, manžele...). Večerní dobrovolný inspirativní duchovní program tzv. Tenkrát na Západě s povídáním. Pro náhradní rodiny bude v rámci programu připraveno vzdělávání v dopoledních hodinách v uzavřené skupině, v odpoledních hodinách formou otevřených seminářů, kterých se mohou účastnit všichni účastníci kempu za úplatu. Více informací pro náhradní rodiče zde. Během vzdělávání je pro rodiče připraveno hlídání pro děti s programem.

Témata seminářů?

Možnost výběru těchto témat:

  • Divoký Západ doma (řád a neřád v rodině) 2 h
  • Moje domácnost je chaos (praktické tipy, jak zvládat nápor výchovy a péče) 2 h
  • Divoký západ ve mně (jak zvládat vlastní emoce) 2 h
  • Duchovní temperamenty (projevujeme se různě a přesto patříme k sobě) 2 h

Změna programu vyhrazena. Během seminářů zajištěno hlídání dětí do 12 let s programem. Více informací telefonicky.

© Copyright 2014 by Irská balada. All rights reserved.